Bright Shadow Technology Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Shirley Pan

شماره تلفن : 86-15361639262

Free call
خط تولید

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 0

کارگاه پوشش

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 1

کارگاه تمیز کردن التراسونیک

 

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 2

کارگاه مونتاژ بدون گرد و غبار

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 3

آزمایشگاه نوری

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 4

کارگاه چسبنده

 
 
OEM / ODM

شرکت ما مقررات سختگیرانه OEM / ODM برای محافظت کامل از حقوق مشتریان دارد ، جزئیات به شرح زیر است:

1 、 مدت و نحوه همکاری:

1) دوره همکاری به طور کلی از طریق مذاکره با مشتریان تعیین می شود.

2) حالت همکاری معمولاً OEM است.

 

2 production تولید محصول

مشتریان پارامترهای فنی ، استانداردهای بازرسی کیفیت و نقشه های محصول را ارائه می دهند.شرکت ما مسئول سازماندهی تولید است.کیفیت محصول مطابق مشخصات امضا شده توسط هر دو طرف اجرا می شود.تاریخ تحویل مطابق با الزامات سفارش حزب A تکمیل می شود.

 

بسته بندی محصول 3 、

معمولاً مشتری مارک تجاری و دستورالعمل های مربوطه ، برچسب ، پلاک نام ، گواهی ، کارت گارانتی و سایر اطلاعات مربوط به محصول را ارائه می دهد.شرکت ما مسئولیت سایر بسته بندی ها و مواد داخلی و خارجی را بر عهده دارد و وظیفه بسته بندی محصول را مطابق با الزامات سفارش محصول مشتری انجام می دهد.

 

4 quality کیفیت فنی محصول ، محل پذیرش و تحویل

1) مشتری داده های نقشه کشی را با توجه به مشخصات محصول و مدل تولید مرجع شرکت ما تهیه می کند.پس از تکمیل و تایید صلاحیت وی توسط بازرسی مشتری ، در صورت عدم توافق بین طرفین در بازرسی و پذیرش در آینده ، به عنوان نمونه مرجع و شناسایی پلمپ می شود.

2) مواد مورد استفاده در تولید محصولات ما باید الزامات استانداردهای مربوط به کیفیت صنعت ملی و استانداردهای کیفیت حفاظت از محیط زیست را برآورده سازند.مشتریان این حق را دارند که پرسنل خود را برای نظارت و آزمایش کنترل کیفیت مواد اولیه و لوازم جانبی در فرایند تولید محصولات OEM بفرستند و شرکت ما باید به طور جدی همکاری و کمک کند.

3) استانداردها و روشهای پذیرش کیفیت محصول: مطابق با استانداردهای پذیرش کیفیت نمونه مشتری.

4) بازرسی و پذیرش کیفیت محصول به طور کلی در کارخانه ما انجام می شود.

5) محل تحویل محصولات با توجه به محلی که در سفارش مشتری مشخص شده است اجرا می شود.

 

5 maintenance نگهداری محصول

ماندگاری محصول یک سال است.در این مدت ما مسئول خدمات پس از فروش ناشی از مشکلات کیفیت محصول هستیم.

 

6 price قیمت محصول و روش تسویه حساب

1) قیمت محصول: با توجه به قیمت سفارش مورد توافق طرفین در وقت مقرر؛

2) روش تسویه حساب: 50٪ پیش پرداخت با توجه به پرداخت کل سفارش؛مانده موجود در روز تحویل تسویه و پرداخت می شود.تسویه حساب های نقدی یا بانکی قابل قبول است.جزئیات منوط به مذاکره بین هر دو طرف است.

 

7 property مالکیت معنوی محصول و مرجع فروش

1) مالکیت معنوی متعلق به مشتریان است و شرکت ما نباید به طور مستقل تولید و فعالیت کند یا شخص ثالثی باشد به هر شکل و دلیلی

2) حق فروش محصولات متعلق به مالکیت انحصاری مشتریان است و ما نباید محصولات را توسط خود شخص یا شخص ثالث بفروشیم.

 

8 provisions مقررات محرمانه بودن

1) مالکیت معنوی محصولات درگیر در پروژه متعلق به مشتری است.داده های فنی محصول ، نقشه ها و نمونه های فیزیکی ارائه شده توسط مشتری به شرکت ما فقط در صورت سفارش مشتری برای شرکت ما استفاده می شود.در طی فرآیند استفاده ، محرمانه بودن محرمانه باید کاملاً انجام شود.بدون رضایت کتبی مشتری ، مجاز به استفاده از آن برای اهداف دیگر نیست و یا برای مرجع یا استفاده به شخص ثالث تحویل داده می شود.و همچنین مجاز به واگذاری کار اصلی تولید پروژه به شخص ثالث نیست.

2) هر دو طرف بدون قید و شرط موظف به حفظ محرمانه بودن برای طرف مقابل درمورد موضوعات محرمانه مانند فناوری محصول ، فرایند تولید و اطلاعات تجاری هر دو طرف درگیر در پروژه هستند.بدون اجازه طرف دیگر ، هیچ یک از طرفین اسرار تجاری یا اطلاعات فنی طرف مقابل را اکنون یا در آینده برای شخص ثالث فاش نمی کنند.در غیر این صورت ، به عنوان نقض قرارداد مجازات خواهد شد و مسئولیت جبران خسارت را به عهده دارد.

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

 

 

 

تحقیق و توسعه

BST یک سیستم زنجیره ای صنعتی کامل از تحقیقات و توسعه ، تولید تا فروش تشکیل داده است.این مرکز دارای مرکز تحقیق و توسعه محصول نوری و یک کارخانه تولید با یک اتاق تمیز هزار سطح است.این شرکت می تواند تجارت ODM و OEM محصولات مختلف نوری را انجام دهد.این شرکت دارای تیم تخصصی ، تحقیق و توسعه ، فناوری و مدیریت کیفیت می باشد.اعضای اصلی بیش از 12 سال سابقه کار در محصولات نوری دارند.

 

Bright Shadow Technology Ltd. خط تولید کارخانه 0

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما